×
DİL
Rezervasyon
#
Odalar
Odalar

Panda Alaçatıyı Tercih Ederek Tatilinizi Unutulmaz Yapabilirsiniz

Panda Alaçatı Misafirlerine kendilerini evlerindeymiş hissini uyandıracak şekilde dizayn edilmiş olup farklı oda seçenekleri sunmaktadır.

Yaz ve kış 12 ay hizmete açık olan Panda Alaçatı Hotel'in odaları, bölgeye özel taş duvarlar ve ahşap zeminlerle dekore edilmiştir. Odalar, bu geleneksel unsurlarla düz ekran TV, elektrikli kalorifer ve klima gibi modern olanakları bir arada sunar. Panda Alaçatı otelin 3 odası aktif şömineli olup,sonbahar ve kış aylarındada konuklarına harika zaman geçirebilme imkanı sunmaktadır.


Standart Cumbalı Odalar (18m2)

Üst katda bulunan Cumbalı odalarımızda elektrikli kalorifer, klima, Tv, çalışma masası, mini bar, saç kurutma makinası hizmetleri bulunmaktadır.


Balkonlu Büyük Odalar (28m2)

Üst katda bulunan balkonlu( havuzlu bahçeye bakan) odalarımızda elektrikli kalorifer, klima, Tv, çalışma masası, mini bar, saç kurutma makinası hizmetleri bulunmaktadır.


Şömineli Delüks Odalar (40m2)

Alt katda bulunan havuzlu bahçeye açılan Verandalı odalarımızda şömine, elektrikli kalorifer, klima, Tv, çalışma masası, mini bar, saç kurutma makinası hizmetleri bulunmaktadır.